Соціальна відповідальність Території мінімальних цін

Соціальна відповідальність бізнесу означає, що компанія функціонує як для досягнення своїх корпоративних цілей і крім цього допомагає суспільству.

Територія мінімальних цін не відстає від тенденцій та робить усе можливе для захисту навколишнього середовища та користі суспільству.

  1. Передаємо на ЗСУ

На сьогодні усі жителі України залучені у нашій скорішій перемозі.

В рамках національного проекту збору гуманітарної та грошової допомоги для потреб підрозділів ЗСУ та ТРО мережа магазинів "Територія мінімальних цін" перераховує кошти на підтримку Збройних Сил України, через сайт Національного банку України:

👉 bit.ly/3qTRxVn

 

  1. Паркуйтесь родиною

З настанням теплої пори багато людей переходять з машин та громадського транспорту на велосипеди. У кожного своя мета: підтримувати здоровя, зменшити час проведення у заторах та тому подібне.

Саме тому Територія мінімальних цін встановила зручні велопарковки для своїх покупців біля шопінг-центрів.

👉 bit.ly/3p6MgJB

 

  1. Екологічна ініціатива "Батарейки, здавайтесь!"

Не менш важлива тема – це правильна утилізація особливих речей, тим баче батарейок.

У шопінг-центрах мережі на всіх касах встановлені спеціальні бокси, куди ви можете покласти батарейки здавши їх на утилізацію. Це простий і легкий спосіб допомогти природі.

👉 bit.ly/42OCzgs

 

  1. Допомога армії України разом з БФ «Я буду твоїм Тилом»

Ми знаємо, як важко зараз нашим захисникам на фронті кожного дня. Усі ми замислювались, як особисто ми можемо посприяти та допомогти їм.

Через це Територія мінімальних цін разом з благодійним фондом «Я буду твоїм Тилом» запустили спільний проєкт по збору коштів на допомогу військовим.

👉  bit.ly/46cJfIc

5. Творимо добро з благодійними організаціями

Добро робить людей сильнішими і щасливими. Саме так ми вчимося піклуватися один про одного і не забувати про те, що навколо нас багато людей, які потребують нашої допомоги, особливо багатодітні родини.

Мережа шопінг-центрів Територія мінімальних цін разом із благодійними організаціями об’єднались для допомоги багатодітним родинам.

Один раз на місяць багатодітні родини за домовленістю можуть прийти в один з магазинів мережі Територія мінімальних цін і абсолютно безкоштовно обрати речі, яких так потребують.

👉  bit.ly/45aWBmV