Про нас

«ТЕРИТОРІЯ МІНІМАЛЬНИХ ЦІН» – це торгівельна мережа великих магазинів із широким асортиментом товарів для всієї родини з вигідними цінами. В наших магазинах Ви завжди знайдете одяг та взуття для будь-якого сезону, іграшки, товари для дому і відпочинку, різноманітні аксесуари та багато іншого.

Ми пропонуємо

чоловічий одяг та білизна

жіночий одяг та білизна

взуття для дітей та дорослих

одяг для дітей та підлітків

товари для спорту та відпочинку

сумки та рюкзаки

іграшки

галантерея

9 років
на ринку

8 магазинів по Києву
26 000 м2

500 000 покупців
щомісяця

понад 500 000
найменувань

Наша основна мета - це надати можливість всім людям, незалежно від рівня доходів, виглядати гарно та стильно, тому ми цінуємо кожного покупця і вкладаємо багато сил та любові у розвиток магазинів. Завітайте до нас та переконайтесь, що в наших магазинах «Територія мінімальних цін» тільки якісний товар за доступними цінами!

Ми співпрацюємо тільки з перевіреними виробниками з усього світу: Україна, Туреччина, Китай, Італія та Угорщина, тому у наших торгівельних мережах завжди великий асортимент товару, який оновлюється щотижня. Кожен із наших магазинів має свій дизайн, для зручності пошуку товару всі торгові зали розділені на окремі відділи, а привітний та кваліфікований персонал завжди допоможе Вам зробити правильний вибір.

ПРАЦЮЄМО 7 ДНІВ НА ТИЖДЕНЬ БЕЗ ПЕРЕРВ ТА ВИХІДНИХ!
Усі магазини мають зручну локацію поряд з метро, тому Ви з легкістю зможете дістатись в будь-який з них.

Ми любимо наших клієнтів, тому періодично проводимо гучні відкриття та івенти, даруємо позитивні емоції та цінні призи як дорослим, так і малим