Повертаємо 3% з кожної покупки

Бонусна програма являє собою нарахування на карту бонусів в розмірі 3% від суми кожної покупки.

 

З нами постійна економія

Щоб бонуси нараховувались від кожної покупки, необхідно надавати бонусну карту.

 

Оплата покупок бонусами 1 бонус = 1 гривня

Бонусами можна скористатися, для сплати покупки, як частково так і повністю. Бонуси – це віртуальні гроші, які не підлягають грошовому обміну.

ЯК ОТРИМАТИ БОНУСНУ КАРТУ

 

Під час покупки повідомте касира, яку картку бажаєте отримати – віртуальну чи пластикову

 

Назвіть касиру номер телефону, на який хочете оформити картку та повні дані (ПІБ, дата народження, місто проживання) для можливості подальшого списання бонусів

 

ВАЖЛИВО! У випадку, якщо дані будуть заповнені не повністю, списання накопичених бонусів буде не можливе. Заповнити дані Ви можете в будь-який зручний для Вас момент на касі

 

Після надання всіх даних Ви отримаєте СМС-код для активації. Назвіть його касиру. Картка готова до використання!

 

Користуйтеся усіма перевагами бонусної програми:)

ПРАВИЛА БОНУСНОЇ ПРОГРАМИ

  1. Бонусами можна скористатись через 2 дні після здійснення покупки.
  2. Бонуси нараховуються тільки від сплати готівкою/банківською картою. Якщо розрахунок здійснюється повністю бонусами, від таких покупок бонуси не нараховуються, а якщо частково – бонуси нараховуються тільки від тієї частини, яка сплачена готівкою/банківською картою.
  3. Один чек може бути закритий тільки однією бонусною картою.
  1. Бонусами можна розрахуватись за акційні, уцінені та розпродажні товари. Але бонуси від таких покупок не нараховуються.
  2. Якщо протягом 6 місяців учасником програми не здійснювалися ніякі покупки в точках продажів, всі накопичені раніше бонуси, будуть анульовані, але карта залишається активною.
  3. Повернення товару: якщо розрахунок проводився частково бонусами і частково готівкою, при поверненні товару в першу чергу повертаються бонуси на карту, потім готівка.

Програма діє у всіх точках продажу. Їх перелік може змінюватися.

Торгівельна мережа «ТЕРИТОРІЯ МІНІМАЛЬНИХ ЦІН» залишає за собою право змінювати умови бонусної програми без попереднього повідомлення власників карток.

Торгівельна мережа «ТЕРИТОРІЯ МІНІМАЛЬНИХ ЦІН» не буде нести будь-яку відповідальність за збитки, які виникли в результаті таких змін.

Торгівельна мережа «ТЕРИТОРІЯ МІНІМАЛЬНИХ ЦІН» буде намагатися повідомити заздалегідь власників карток про всі нові зміни в бонусній програмі.

Політика конфіденційності

Дані Правила обробки, зберігання та захисту даних клієнтів (далі — Правила) визначають порядок поводження з даними користувачів, зареєстрованих шляхом заповнення анкети.
Інформація, що надається Учасником у анкеті надає Виконавцю можливість краще зрозуміти потреби споживачів і надавати їм найповніші відомості про пропозиції в рамках бонусної програми, покращувати якість послуг та товарів, що пропонуються Учасникові. Виконавець може розміщувати персональні дані в своїй базі на по життєве їх зберігання.
Погоджуючись з цими Правилами, Користувач дає дозвіл на збирання, зберігання, використання та розголошення своїх даних, (у т. ч., але не обов’язково, персональних даних), відповідно до цих Правил, Закону України «Про захист прав споживачів», «Про захист персональних даних», «Про захист інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах».
Правила дійсні з моменту заповнення анкети.

Збір та використання персональних даних про клієнта

Дані Користувача є інформацією з обмеженим доступом.

Дані Користувача зберігаються на сервері Виконавця, сервері карткової бази та обробляються за допомогою автоматизованої системи.

Розголошення даних Клієнта Користувачем

Дані Користувача надаються третім особам у наступних випадках:

  • отримання додаткової згоди клієнта;
  • надання загальної інформації (статистичні дані, узагальнена інформація), яка не містить персональної інформації і яка не ідентифікує клієнта індивідуально;
  • надання інформації правоохоронним та іншим державним органам у відповідь на їх офіційний запит щодо кримінального розслідування або передбачуваної протиправної діяльності.

Видалення наданих даних (в т. ч. персональних даних) і відмова від розсилки

При зміні даних Користувача, вказаних вище, а також якщо Користувач не хоче більше користуватися послугами сервісу сайту http://termincin.com/, його дані підлягають зміні або видаленню. Виконавець залишає за собою право використовувати дані Користувача з метою, для якої ця інформація була зібрана, протягом одного місяця після деактивації інформації.

Захист даних

Виконавець зобов’язується вживати належних заходів безпеки для захисту від неправомірного доступу чи неправомірної зміни, розголошення чи знищення даних Користувача.