Бонусна програма

повертаємо 3%
з кожної покупки

Бонусна програма являє собою нарахування на карту бонусів в розмірі 3% від суми кожної покупки.

з нами постійна
економія

Щоб бонуси нараховувались від кожної покупки, необхідно надавати бонусну карту або додаток з телефону касиру щоразу при розрахунку.

оплата покупок
бонусами 1 бонус = 1 гривня

Бонусами можна скористатися, для сплати покупки, як частково так і повністю. Бонуси – це віртуальні гроші, які не підлягають грошовому обміну.

ЯК ОТРИМАТИ БОНУСНУ КАРТУ

Зробіть покупку у магазинах нашої мережі

Отримайте фізичну карту у касира з унікальним кодом

Заповніть анкету у всіх важливих полях, позначених «*»

Дочекайтеся активації карти протягом 14 днів1

Користуйтеся усіма перевагами бонусної програми:)

1 У разі відсутності інформації у полях, які є обов’язковими для заповнення, карта може бути деактивована.

ВІРТУАЛЬНА БОНУСНА КАРТКА

Для усіх бажаючих розвантажити свій гаманець
пропонуємо скористатися віртуальною бонусною карткою,
котра може з’явитися у вашому мобільному телефоні

Для покупців, які мають бонусну карту

 

 • Мобільний додаток можна завантажити для Android та IOS через сервіси Google play та App Store.
 • Для цього введіть в пошуку «Територія мінімальних цін» та встановіть додаток.
 • Введіть свої дані, які були вказані при реєстрації фізичної бонусної картки у анкеті (прізвище, ім’я, номер картки, номер телефону і т.д.) Важливо правильно вносити особисті дані, а також мова, на якій вносились дані в анкету, повинні співпадати.
 • Поставте галочку навпроти пункту – В МЕНЕ Є КАРТКА, та вкажіть номер фізичної картки.
 • При повторній авторизації достатньо ввести 2 комбінації ввідних даних. Це може бути номер картки і пароль, або номер телефону та пароль.
 • Для легкого користування карткою у наших магазинах потрібно пред’являти касиру штрих-код віртуальної картки у додатку на екрані вашого смартфону.
 • З допомогою додатку можливо відслідковувати акції та пропозиції мережі «Територія Мінімальних цін», перевіряти свій поточний бонусний баланс.

Для покупців, які не мають бонусної карти

 

 • Мобільний додаток можна завантажити для Android та IOS через сервіси Google play та App Store.
 • Для цього введіть для пошуку «Територія мінімальних цін» та встановіть додаток.
 • Введіть свої дані для реєстрації.
 • Галочку навпроти пункту – В МЕНЕ Є КАРТКА – не активуйте.
 • Важливо запам’ятати свої дані і пароль, які були вказані при реєстрації.
 • При повторній авторизації достатньо ввести 2 комбінації ввідних даних. Це може бути номер картки і пароль, або номер телефону та пароль.
 • Для легкого користування карткою у наших магазинах потрібно пред’являти касиру штрих-код віртуальної картки у додатку на екрані вашого смартфону.
 • З допомогою додатку можливо відслідковувати акції та пропозиції мережі «Територія Мінімальних цін», перевіряти свій поточний бонусний баланс.

ПРАВИЛА БОНУСНОЇ ПРОГРАМИ

 1. Бонусами можна скористатись через 2 дні після здійснення покупки.
 2. Бонуси нараховуються тільки від сплати готівкою/банківською картою. Якщо розрахунок здійснюється повністю бонусами, від таких покупок бонуси не нараховуються, а якщо частково – бонуси нараховуються тільки від тієї частини, яка сплачена готівкою/банківською картою.
 3. Один чек може бути закритий тільки однією бонусною картою.
 1. Бонусами можна розрахуватись за акційні, уцінені та розпродажні товари. Але бонуси від таких покупок не нараховуються.
 2. Якщо протягом 6 місяців учасником програми не здійснювалися ніякі покупки в точках продажів, всі накопичені раніше бонуси, будуть анульовані, але карта залишається активною.
 3. Повернення товару: якщо розрахунок проводився частково бонусами і частково готівкою, при поверненні товару в першу чергу повертаються бонуси на карту, потім готівка.

Програма діє у всіх точках продажу. Їх перелік може змінюватися.

Торгівельна мережа «ТЕРИТОРІЯ МІНІМАЛЬНИХ ЦІН» залишає за собою право змінювати умови бонусної програми без попереднього повідомлення власників карток.

Торгівельна мережа «ТЕРИТОРІЯ МІНІМАЛЬНИХ ЦІН» не буде нести будь-яку відповідальність за збитки, які виникли в результаті таких змін.

Торгівельна мережа «ТЕРИТОРІЯ МІНІМАЛЬНИХ ЦІН» буде намагатися повідомити заздалегідь власників карток про всі нові зміни в бонусній програмі.

Політика конфіденційності

Дані Правила обробки, зберігання та захисту даних клієнтів (далі — Правила) визначають порядок поводження з даними користувачів, зареєстрованих шляхом заповнення анкети чи інтегрованих через мобільний додаток.
Інформація, що надається Учасником у анкеті, або шляхом інтеграції через мобільний додаток надає Виконавцю можливість краще зрозуміти потреби споживачів і надавати їм найповніші відомості про пропозиції в рамках бонусної програми, покращувати якість послуг та товарів, що пропонуються Учасникові. Виконавець може розміщувати персональні дані в своїй базі на по життєве їх зберігання.
Погоджуючись з цими Правилами, Користувач дає дозвіл на збирання, зберігання, використання та розголошення своїх даних, (у т. ч., але не обов’язково, персональних даних), відповідно до цих Правил, Закону України «Про захист прав споживачів», «Про захист персональних даних», «Про захист інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах».
Правила дійсні з моменту заповнення анкети або інтеграцію через мобільний додаток.

Збір та використання персональних даних про клієнта

Дані Користувача є інформацією з обмеженим доступом.

Дані Користувача зберігаються на сервері Виконавця, сервері карткової бази та обробляються за допомогою автоматизованої системи.

Розголошення даних Клієнта Користувачем

Дані Користувача надаються третім особам у наступних випадках:

 • отримання додаткової згоди клієнта;
 • надання загальної інформації (статистичні дані, узагальнена інформація), яка не містить персональної інформації і яка не ідентифікує клієнта індивідуально;
 • надання інформації правоохоронним та іншим державним органам у відповідь на їх офіційний запит щодо кримінального розслідування або передбачуваної протиправної діяльності.

Видалення наданих даних (в т. ч. персональних даних) і відмова від розсилки

При зміні даних Користувача, вказаних вище, а також якщо Користувач не хоче більше користуватися послугами сервісу сайту http://termincin.com/, його дані підлягають зміні або видаленню. Виконавець залишає за собою право використовувати дані Користувача з метою, для якої ця інформація була зібрана, протягом одного місяця після деактивації інформації.

Захист даних

Виконавець зобов’язується вживати належних заходів безпеки для захисту від неправомірного доступу чи неправомірної зміни, розголошення чи знищення даних Користувача.